Soutěž v Jamolicích 2010

13. srpna 2010 v 15:35 | Jiří Loucký |  Pro rok 2010
Noční soutěž v požárním útoku Jamolice 2010

Dne 31. července 2010 jsme se po roční pauze opět vypravili na noční soutěž v požárním útoku do Jamolic. Moc se nám tam po minulých zkušenostech s organizací soutěže nechtělo, ale nakonec jsme jeli. Hlavně také proto, že odpadla soutěž v Křepicích a do Tavíkovic jezdit kvůli povrchu hřiště nechceme. Také jsme měli trochu problém se soutěžícími, neboť jsou dovolené a museli jsme se obejít bez hlavního košaře. Soutěže se tedy zúčastnili: Treu Jakub (strojník), Ležák Martin (savice), Košťál Jan (koš), Gros Martin (béčka), Vlasák Lukáš (rozdělovač), Loucký Jiří (levý proud), Ležáková Petra (pravý proud), Treuová Alena (fotograf).
Na soutěž do Jamolic se sjelo celkem 10 družstev mužů a 5 družstev žen. Až na místě jsme zjistili, že soutěž je vyhlášená na dvě béčka (což nám tolik nevadí) a s úzkými hadicemi B65, C42 (což nám nakonec taky nevadilo). Jelo se na dva pokusy a započítává se lepší čas.
V prvním pokusu jsme dosáhli času kousek přes 29s, což nebylo nic moc, ale nebyl to nejhorší čas. Stalo se tak hlavně díky béčkařovi, který nastoupil do této role nečekaně a dá se říci poprvé. Nicméně útok jsme dokončili a to je dobře. Do druhého pokusu jsme nastoupili s tím, že nemáme co ztratit. Výsledek se ukázal vzápětí: čas 23,88s nám všem vyrazil dech, a netřeba zdůrazňovat, že i ostatním soutěžním družstvům. Béčkař ukázal, co v něm je a všichni ostatní se nenechali zahanbit. Na výsledné listině jsme sice byli až na šestém místě, ale my víme, že jsme vyhráli. Oproti ostatním máme nejslabší stroj a jako jedno ze dvou zúčastněných družstev jsme měli široké hadice B75, C52.

Jiří Loucký
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dobronice Dobronice | 27. srpna 2010 v 14:42 | Reagovat

Dobronice měli dvanáctku taky neupravovanou!! a taky B75!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama