Zakončení hasičské sezóny 2010

19. října 2010 v 20:30 | Treuová Alena |  Pro rok 2010
V sobotu 16. října ve dvoře hasičské zbrojnice se od 13. hodin probíhalo ,,Zakončení hasičské sezóny".
Jako občerstvení bylo prase na rožni, pivo a kofola.
Na tuto akci jsme měli naplánovaný bohatý program a to turnaj ve stolním tenise a večer lampionový průvod obcí.
Soutěž v ping pongu byla rozdělena do dvou kategorií a to: do 15. let a nad 15 let.
Do soutěže se přihlásilo 16 lidí nad 15. let a 8 dětí. Pak se mezi sebou rozlosovali. Po rozlosování se mohlo začít hrát. Utkání probíhaly náhodně. Také byly v turnaji časté přestávky na občerstvení.
Po pár hodinách, už známe vítěze mladší kategorie: 1. místo- Martin Gros, 2. místo- Leoš Vlasák , 3. místo- Mirek Malý. Mimo jiné se ještě této kategorie zúčastnili: Hanička Loucká, Terezka Loucká, Terka Košťálová, Honza Brachetka a Michal Šubert. Pro všechny děti byla malá odměna a diplom.
Velmi napínavé bylo finále starší kategorie a to se podařilo vyhrát Petře Ležákové, která dokázala porazit nejsilnější hráče a to si zaslouží obdiv. Na 2. místě se umístil Zdeněk Malý, na 3. Jiří Kozák, dále Jiří Loucký, Martin Ležák, Lucka Vlasáková, Jakub Treu, Tomáš Friedrich, Josef Ležák, Bára Kratochvílová, Libor Treu, Jan Košťál, Alena Treuová, Jindra Kavalec, Milena Macková a Lukáš Vlasák.
Poté si všichni odpočinuli, popovídali si a pojídali maso. Už se pomalu nachylovalo k večeru. Děti si zašly domů pro lampiony. Přibližně o půl sedmé se sešli, ti co měli lampiony, na dvoře hasičské zbrojnice a mohlo se začít obcházet obec. Zapálené lampionky svítily na dáli a bylo jich opravdu dost. Myslím, že se to všem dětem i dospělým moc líbilo, nejen lampionový průvod byl velmi záživný, ale celé sobotní odpoledne bylo plné krásných okamžiků. Všichni budeme vzpomínat na Zakončení sezóny roku 2010, protože bylo moc vyvedené.

A přes zimu nabereme nové síly na příští rok.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama