Okresní soutěž Petrovice

29. září 2013 v 10:37 |  Pro rok 2013
Dne 16. června v neděli jsme se vydali na okresní soutěž v požárním sportu do Petrovic. Již od brzkého rána se na sportovišti hemžilo plno sportovních nadšenců. První disciplínou byla štafeta mužů a žen přes překážky, pak následovala soutěž pro jednotlivce v běhu přes překážky. Na soutěž v požárním útoku se dostalo až chvíli před polednem.
V kategorii mužů na 35 let se umístilo 13 družstev, pro nás to znamenalo obrovskou konkurenci. Umístili jsme se až na 7 místě s časem : 35,52. Soutěž probíhala jen na jedno kolo, tak nebylo již možné tento čas trošku vylepšit.
V kategorii mužů se zúčastnilo rovněž plno soutěžních družstev, ani družstva žen v počtu nebyla pozadu.
Sportovní den se protáhl až k večerním hodinám.
Tiše doufáme, že příští rok se nám bude dařit v těchto soutěžích o trošku lépe.