Závody o pohár starosty SDH Lhánice

30. září 2013 v 16:42 |  Pro rok 2013
V sobotu 14. září jsme u nás ve Lhánicích uspořádali soutěž v požárním útoku na 2 hadice B. Již od rána probíhaly velké přípravy. Počasí se nám moc nevydařilo, foukal silný vítr a bylo docela chladno. Zřejmě kvůli tomuto špatnému počasí se nezúčastnilo moc týmů. Za muže nad 35 let nastupila tato družstva: Křepice, Lhánice a Skalice. Naši muži ve složení: Volfík Jiří, Treu Libor, Staroba Pavel, Ležák Josef, Lukáš Vlasák, Macek Jiří a Loucký Jiří.
V kategorii muži bez omezení soutěžili mezi sebou: Křepice, Lhánice, Mohelno, Skalice a Studenec. Naše družstvo se skládá z: Košťál Jan, Loucký Jiří, Treu Jakub, Ležák Martin, Vlasák Lukáš, Rudyk Martin a Husák Miloš.
Letos jsme naše kategorie rozšířili o ještě jednu a to o kategorii žen. Utkali se proti sobě ženy ze Lhánic, z Mohelna a ze Skalice. Naše ženy ve složení: Rudyková Jana, Kozáková Sylva, Treuová Helena, Macková Milena, Košťálová Tereza. Treuová Alena a Ležáková Petra.
Soutěž probíhala dvoukolově a proto zde byla možnost, své první nevydařené pokusy opravit. Výsledkovou listinu naleznete v naší galerii.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama