Rychlé shrnutí

18. února 2017 v 15:44 |  Pro rok 2013

V sobotu 21. prosince v 18 hodin se uskutečnila výroční valná hromada. Místem konání je jako vždy kulturní místnost na obecním úřadě.
V sobotu 26. října se konalo zakončení hasičské sezóny SDH. Akce odstartovala již v 10 hodin dopolednea to úklidovou brigádou a přípravami na odpoledne. Během celého dne bylo zajištěné občerstvení. Večer jsme se mohli těšit z tradičního lampionového průvodu obcí.
Z nočních závodů konané 13. července v Křepicích jsme si domů přivezli pěkné 10. místo. Účastnilo se zde 19. družstev z toho 2 družstva žen. Jako další výjezd na závody máme naplánován noční závody v Jamolicích dne 3. srpna.
V neděli 16. června jsme v Petrovicích na okresní soutěži Požárního sportu v kategorii muži nad 35 let obsadili 7. příčku.
V Kojatíně 2. června jsme obsadili pěkné ale smutné 4. místo.
Dne 18. května jsme v Mohelně na okrskovém kole obsadili 1 místo. N
Rok 2013 započneme v sobotu 9. února tradičními Ostatky, které v naší vesničce budou probýhat jíž šestým rokem. Průvod masek se zahájí ve 13:30 před místním obecním úřadem. Večerní zábava se uskutěční v 19 hodin v sálu bývalé školy. K tanci a poslechu nám všem zahraje Petr Šlapanský. Srdečně zvou hasiči a přejí příjemnou zábavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama